8-D SINIFI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8-D SINIFI

8-D GEYİK MUHABBET

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa)

4 posters
YazarMesaj
SuzumiyA

SuzumiyA

Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa) Empty
MesajKonu: Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa)   Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa) Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 7:16 pm

herkese selam, harbiden tanışmaya ne gerek var. herkes birbirini tanıyo zaten xD

bn yine de tanıtiim kendimi nickten çıkaramayanlar olabilir. Very Happy

adım ezgi, soyadım uğurlu.
siz profile bakmayın 13 yaşında sayılırım Cool

hobilerim: müzik dinlemek, basketbol oynamak, msn olayı, nette surf...
fobilerim: BÖCEKLERRRRRRR
korkularım: sevdiğim insanları kaybetmek Sad

dinlediğim sanatçılar:
metallica
rise against
tokio hotel
evanescence
linkin park
simple plan
nickelback...

Bilen bilio bilmeyenler için sölüom: okulda ne kadar kravatımı sonuna kadar çekip gömleimi dışarı bırakmasam da dışarda bunun tam tersi davranırım. Saygım bi yere kadardır. Asla hiçkimseye sonsz saygım olmamıştır xD
Dinlediğim müziklerden de anlaşıldığı gibi rockçıyım ve Gothic^m.

en sevdiğim müzikaletleri: gitar(elektro) , bateri(uyduruk markalar hariç xD) ve mike'ın sesi(linkin park xD) napiim bana ayrı müzikaleti gibi gelio geek

En son SuzumiyA tarafından Cuma Ocak 30, 2009 5:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://darkness.vampire-legend.com
кг๏ภเк คşıк <3

кг๏ภเк คşıк <3

Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa) Empty
MesajKonu: Geri: Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa)   Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa) Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 8:16 pm

Ezgü memnun oldum jonjon xD Bende Şeyma. muhahaha çaktırma Very Happy
http://alcens.tr.gg
SuzumiyA

SuzumiyA

MesajKonu: Geri: Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa)   Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa) Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 5:50 pm

bnde memnun oldu juju(napiim çaktırma dedin xD)
http://darkness.vampire-legend.com
кг๏ภเк คşıк <3

кг๏ภเк คşıк <3

MesajKonu: Geri: Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa)   Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa) Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 6:10 pm

İii kimse çakmadı Very Happy geek albino
http://alcens.tr.gg
gökçe

gökçe

MesajKonu: Geri: Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa)   Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa) Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 8:26 pm

edd esgi bende memnun oldmm xd Very Happy
cennoş

cennoş

MesajKonu: Geri: Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa)   Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa) Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 4:33 pm

eed kıslar bende memnun olmişem bende de çaktırmadım(bakın kıslar dedim ad vermedim)zuha muha haha

Herkes beni tanıcak oleyyyy xD (Dalga geçiorum ciddiye almayın zaten herkes bni tanıo zuhahahahaa)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evanescence&Linkin Park-Bring Me To Life(Beni Hayata Döndür)